Iniesta będzie pauzował 6-8 tygodni

W sobotnim meczu FC Barcelona wygrała z Valencią 3-2 po emocjonującej końcówce spotkania. Kibice Dumy Katalonii nie mogą być jednak w pełni szczęśliwi, ponieważ poważnie wyglądającej kontuzji doznał Andres Iniesta.

Już w 12. minucie meczu po starciu z Enzo Perezem Hiszpan upadł na ziemię, trzymając się za lewe kolano i zwijając się z bólu. Po chwili Andres opuszczał boisko ze łzami w oczach, niesiony na noszach. Wstępne przewidywania były bardzo poważne – spekulowano nawet, że mogło dojść do zerwania więzadła, co wykluczyłoby go z gry na minimum 4 miesiące. Z Estadio Mestalla Hiszpan wychodził jednak bez kul, co mogło napawać optymizmem.

Od razu po powrocie do Barcelony kapitan Blaugrany przeszedł szczegółowe badania, które wykazały uszkodzenie więzadła pobocznego. Przewidywana przerwa w grze może potrwać do dwóch miesięcy, ale jest szansa, że pomocnik wróci do gry na mecz z Realem Madryt, który odbędzie się 4 grudnia na Camp Nou.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273