Iniesta prawdopodobnie opuści spotkanie z Villarrealem

 

Trener reprezentacji Hiszpanii Vicente del Bosque w jednym z udzielonych wywiadów radiowych stwierdził, że Iniesta prawdopodobnie opuści mecz z Villarrealem z powodu pewnego urazu. Informację tę potwierdził również na łamach Mundo Deportivo.

Pomocnik Barcelony  miał zadzwonić do del Bosque po porannym treningu Barcelony i przyznać, że pewne dolegliwości sprawiają iż obecnie nie czuje się dobrze. Nie ujawniono jednak o jakie dokładnie dolegliwości chodzi.

Klub do tej pory nie zamieścił oficjalnej informacji dotyczącej sytuacji Adresa Iniesty, jednak jeśli słowa trenera kadry Hiszpanii się potwierdzą, jego występ przeciwko Villarrealowi na El Madrigal jest mało prawdopodobny.

Xavi, Sergi Roberto czy Rafinha ?

Absencja Iniesty otwiera Xaviemu drogę do pierwszej jedenastki. W tym wypadku Rakitić prawdopodobnie powędrowałby na lewą stronę, czyli pozycję Iniesty. Pozostałe opcje to Rafinha oraz Sergi Robert. Pewnymi występu w podstawowym składzie na jutrzejszy mecz mogą być: Rakitić, Bravo, Alves, Pique, Mathieu i Alba. Atak najprawdopodobniej stworzy trio Neymar, Messi i Munir lub Pedro.

Źródło: Mundodeportivo.com