Isco nazwał swojego psa… Messi

tumblr_mn7mhjHdZB1qhfdt1o1_500

Na zdjęciu: Isco paradujący w koszulce Barcy

Francisco Román Alarcón Suárez, bo tak nazywa się Isco, jest w Hiszpanii nazywany ogromnym talentem. Niedawno podpisał kontrakt z Realem Madryt, ale prywatnie jest cichym wielbicielem kolorów Blaugrana. Reprezentant Hiszpanii U-21 kibicuje również Leo Messiemu. Tak bardzo, że nazwał jego nazwiskiem swojego psa.

– Nazwałem swojego psa Messi, bo Lionel jest najlepszy na świecie. Tak samo jak mój pies – odpowiada Isco zapytany o tak nietypowe imię dla labradora.

Po transferze 21-latka do Realu Madryt, media zaczęły cytować jego słowa sprzed kilku lat, w  których opisał siebie jako antimadritistę. Nazwał nawet Real Madryt aroganckim klubem.  Nie zawahał się również skrytykować Jose Mourinho, oraz wyrazić swojego poparcia dla katalońskiego zespołu na Twitterze w czasie finału Ligi Mistrzów w 2011 roku.

Źródło: Goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273