Jak oni ćwierkają? #3

640x360_escudos_quarts_champions.v1363346870-630x360

Mecze z udziałem zawodników Barcelony są dobrym tematem do dyskusji nie tylko w domu, pracy czy szkole, ale także na portalach społecznościowych. Piłkarze Dumy Katalonii lubią dzielić się swoimi wrażeniami, przemyśleniami, a także zdjęciami na Twitterze. Żeby być na bieżąco z najważniejszymi, warto śledzić BlogFCB.com, a konkretniej nasz nowy cykl pt. „Jak oni ćwierkają?”.  (Tweety są tłumaczone przez autora na język polski)

Za nami bardzo ciekawy tydzień. Zawodnicy Dumy Katalonii mierzyli się z Ajaxem Amsterdam w Lidze Mistrzów i z Realem Madryt w rozgrywkach La Liga. Największą popularnością na Twitterze cieszyło się wczorajsze El Clasico, które nie zakończyło się dla zawodników Luisa Enrique zadowalającym rezultatem. Liczbę graczy Blaugrany, którzy postanowili podzielić się swoimi przeżyciami po meczu z drużyną Carlo Ancelottiego można policzyć na palcach jednej ręki. Być może inni woleli w spokoju pomyśleć nad przyczynami porażki, nie dzieląc się swoimi przemyśleniami z użytkownikami Twittera. Zapraszamy!


bravo


Sandro


Sandro2


Iniesta4ciekawytweet


bravo-Kopia


Iniesta1


bartra


Samper


alba


bravo-Kopia


Iniesta2


Iniesta3


Suarezpopularny tweet


 Źródło: Twitter.com

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273