Jak oni ćwierkają? #5

640x360_escudos_quarts_champions.v1363346870-630x360

Mecze z udziałem zawodników Barcelony są dobrym tematem do dyskusji nie tylko w domu, pracy czy szkole, ale także na portalach społecznościowych. Piłkarze Dumy Katalonii lubią dzielić się swoimi wrażeniami, przemyśleniami, a także zdjęciami na Twitterze. Żeby być na bieżąco z najważniejszymi, warto śledzić BlogFCB.com, a konkretniej nasz nowy cykl pt. „Jak oni ćwierkają?”. Po każdym ligowym meczu naszych ulubieńców będziemy dodawać podsumowanie ich najciekawszych tweetów. Zapraszamy! (Tweety są tłumaczone przez autora na język polski) 

Wracają zwycięstwa Dumy Katalonii? Więc zwiększa się aktywność jej piłkarzy na Twitterze! Po wygranej z Ajaxem i Almerią wyraźnie widać, że zawodnikom Barcelony polepszyły się humory. Gracze pierwszego zespołu w porównaniu do poprzedniego tygodnia zdecydowanie więcej “ćwierkali”. Bezczynnie nie siedzieli również piłkarze FC Barcelony B. Zapraszamy! 


bravo


CiekawyMasche


CiekawyBartra


CiekawyPedro


CiekawySamper


CiekawySandro


bravo-Kopia2


PomeczAlba


PomeczRafinha


PomeczBartra


PomeczIniesta


PomeczSuarez


Źródło: Twitter.com

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273