Jordi Roura interweniuje

W ostatnim czasie sytuacja w Barcelonie B oraz Juvenil A nie jest najlepsza, co spowodowało podjęcie stanowczych kroków. Z posadą już parę tygodni temu pożegnał się trener Barcy B, Eusebio. Coach Juvenil również nie powinien czuć się bezpieczny, a wszystko za sprawą Jordiego Roury, obecnego dyrektora akademii, który chce rozwiązania problemów.

Według doniesień “Sportu” Roura nie obiera w słowach i w sposób krytyczny zwrócił się do sztabów szkoleniowych oraz samych piłkarzy. Nie obyło się także bez wizyty w szatni rezerw pierwszego zespołu, który ma w tym sezonie nie walczyć jedynie o utrzymanie, ale o wyższe miejsce w tabeli.

Dyrektor akademii odniósł się podobno również do tematu możliwego spadku i odejść piłkarzy. Były zawodnik Barcy zaznaczył, że jeśli dojdzie do degradacji, to klub będzie walczył tak samo w Segunda B. O ewentualnych zmianach klubów przez graczy wypowiedział się natomiast bardzo krytycznie.  Na koniec oświadczył, że Barcelona będzie spełniać wszystkie swoje zobowiązania  wobec pracowników do końca, ale w sytuacji spadku na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Jest to jedynie przestroga dla wszystkich związanych z młodzieżowymi klubami Blaugrany. Trzeba zaznaczyć, że taka reakcja musiała nastąpić i to szybko, ponieważ w ostatnich miesiącach kondycja zespołów z akademii była na bardzo niskim poziomie.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273