Juventus oferuje 18-20 milionów za Alexisa

alexis

 

Juventus Turyn coraz poważniej interesuje się pozyskaniem napastnika Barcelony. Dziennik ‘’Tuttosport’’ podał nawet kwotę, jaką miałby pozyskać kataloński klub ze sprzedaży Chilijczyka. Włoska drużyna może przeznaczyć na Alexisa od 18 do 20 milionów euro.

Zważywszy na to, że Sanchez nie jest czołowym piłkarzem w ekipie Tito Vilanovy, według działaczy ‘’Starej Damy’’ podana kwota wydaje się odpowiadać wartości rynkowej młodego napastnika. Jednak ze względu na jego wiek (24 lata) Alexis jest wyceniany na więcej niż 27 milionów. Taką kwotę Juventus uważa jednak za zbyt wysoką.

W Turynie mówi się też o tym, że ‘’Duma Katalonii’’ zainteresowana jest Viktorem Fischerem – młodym, utalentowanym napastnikiem Ajaxu Amsterdam, który mimo młodego wieku (18 lat) zadebiutował już w seniorskiej reprezentacji Danii.

Niewątpliwie wielkim atutem Fischera jest wszechstronność, dzięki czemu może on grać na różnych pozycjach w ataku. Równie dobrze asystuje, co strzela. W Ajaxie rywalizuje o miejsce w składzie z Cuenką. Przypuszcza się, że Fischer może zastąpić w Barcelonie Alexisa lub Villę, którym zainteresowany jest Arsenal.

 

Źródło: MundoDeportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273