Kolejne ważne spotkanie, czyli FC Barcelona B vs Lugo

Przed rezerwami Barcy kolejny ważny mecz. Wygrana z Lugo da na moment złapać oddech dla sztabu szkoleniowego oraz spowoduje odbicie się od dna ligowej tabeli.

Potyczka z drużyną środka tabeli nie będzie łatwa. Trzeba zwłaszcza zwrócić uwagę na to, że rywal będzie chciał przedłużyć passę dwóch zwycięstw. W ostatnim tygodniu zdołali wygrać z Osasuną, a dwie kolejki temu z Recreativo Huelva. Musimy także pamiętać, że Lugo zdołało wygrzebać się ze strefy spadkowej notując serię bez porażki, toteż z pewnością liczy się dla nich wygrana i umocnienie w połowie stawki.

Jakie są dobre wiadomości? Tych naprawdę ciężko szukać w ostatnim starciu, ponieważ  zawodnicy nie pokazali się z najlepszej strony tracąc sporo bramek. Jedyne co w wyniku z Mallorcą może cieszyć, to dwa zdobyte gole, które pokazują, że z przodu gra  nie wygląda najgorzej. O problemach w defensywie wiemy od dawna, więc trener powinien uczulić szczególnie stoperów na grę bez błędów. To nie wszystko, gdyż w składzie drużyny rezerw zabraknie Munira, który ma zagrać w pierwszym zespole przeciwko Rayo. Dobrą wiadomością jest natomiast obecność Halilovica na liście powołanych.

Powołani z Dumy Katalonii: A. Ortolá, J. Suárez, Grimaldo, Edgar Ié, Samper, Adama, Pol Calvet, Dongou, Joan Román, Bicho, Gumbau, J. Cámara, Maxi Rolón, Sandro, D. Diagne, S. Juste, Halilovic i R. Costa.

Mój typ: 1:2


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273