Kolejne wysokie zwycięstwo City

1390669734544

Manchester City po raz kolejny wysoko wygrywa. Tym razem ich ofiarą padło drugoligowe Watford.

Watford, drużyna ze środka tabeli 2. ligi angielskiej, po trzydziestu minutach sprawiła sporą niespodziankę. Najpierw, w 21. minucie bramkę zdobył Forestieri, a 9 minut później drugie trafienie dołożył Troy Deeney.

Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania swoją klasę pokazał Sergio Aguero. Argentyńczyk w 60. minucie zdobył kontaktową bramkę, a 19 minut później dołożył drugą bramkę i na tablicy świetlnej widniał wynik 2:2.

Trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry następną bramkę zaaplikował rywalom Aleksandar Kolarov. W 93. minucie Aguero skompletował hat-trick i w sporej mierze przyczynił się do awansu Manchesteru City do drugiej rundy Pucharu Anglii.

Źródło: Sport.es