Konferencja prasowa Andresa Iniesty

Andres Iniesta wziął udział w konferencji prasowej przed meczem przeciwko Realowi Madryt, który odbędzie się już w tę sobotę.

O tym jak będzie wyglądało Gran Derbi: -Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądała gra naszego rywala. Naszym zamiarem jest wykorzystanie naszych najlepszych aspektów i bycie skutecznym pod bramką przeciwnika w najważniejszych momentach.

O Luisie Suarezie: -Przybył do klubu w bardzo niewygodnym dla siebie momencie, ponieważ nie może grać, przez co spada również konkurencja w zespole. Mam nadzieję, że zagra tak, jak już wszystkich do tego przyzwyczaił.

O swojej formie: – Najważniejsze w tym momencie jest to, że czuję się dobrze. Jestem bardzo zadowolony i z tego co widzę, to wszyscy są szczęśliwy. Kluczowe jest, aby każdy znalazł formę oraz cały czas ją utrzymał.

O pozycji na boisku: -Prawdą jest, że zmieniałem miejsca gry na boisku, ale najbardziej komfortowo gra mi się w środku, jako rozgrywający. Zdaje sobie jednak sprawę, że to trener decyduje, gdzie zagram i zawsze dostosuje się do jego poleceń.

O przewadze w tabeli: -Musimy wyjść i zagrać z mentalnością, że musimy wygrać bez względu na to, jak prezentuje się obecnie ligowa tabela.

O sporze dotyczącym niezmieniania Leo: -Dużo się mówi o takich rzeczach, ale to trener jest tą osobą, która decyduje o tym, co jest najważniejsze dla zespołu.

O tym, czy powinno się zatrzymać mecz, gdy Messi pobije rekord Zarry: -Będzie to dość dziwne, ale tak, czy siak będzie to dla nas dobry znak, gdyż pobicie rekordu będzie oznaczało, że jesteśmy bliżej wygranej.

O poprawie skuteczności Neymara: -Pierwsze kroki są najtrudniejsze, ale myślę, że teraz Neymar znalazł już optymalną formę i może robić to, co się od niego oczekuje. Mam nadzieję, że zachowa taką dyspozycję na bardzo długi czas.

O najlepszym wspomnieniu związanym z Bernabeu: -Wygrana 2:6 z Realem jest chyba najlepszą pamiątką, gdyż tamte zwycięstwo zapewniło nam praktycznie triumf w lidze.  Przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy wygrać bardzo wysoko. Taki wyczyn powoduje, że do takich wspomnień wraca się ze szczególnym uczuciem.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273