Konferencja prasowa Claudio Bravo

Nowy bramkarz FC Barcelony, Claudio Bravo  został już oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz, a na swojej pierwszej konferencji prasowej nie ukrywał, że jest szczęśliwy z przenosin do Barcy.

Chilijczyk zapowiedział, że będzie walczył o pierwsze miejsce między słupkami w drużynie prowadzonej przez Luisa Enrique, ponieważ taki sam los spotkał go na Anoeta, lecz zaznaczył, że spędził w Realu Sociedad piękny etap w swoim życiu i chce podziękować wszystkim kibicom za wsparcie.

Bramkarz przyznał, że nie będzie miał problemu z przystosowaniem się do systemu gry, który prezentuje Blaugrana, gdyż potrafi dobrze grać nogami, a zespoły, w których występował preferowało atrakcyjny i ofensywny futbol.

Bravo skomentował też rywalizację między nim, Ter Stegenem i Masipem. Według kapitana chilijskiej reprezentacji każdy z nich zaczyna od zera i nikt nie powinien być pewny występów w pierwszej jedenastce.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273