Konferencja prasowa Deulofeu

Gerard Deulofeu był pierwszym piłkarzem, który wziął udział w konferencji prasowej przed nadchodzącym sezonem 2014/15. Były gracz Evertonu od razu zaznaczył, że jest bardzo szczęśliwy z powrotu do domu.

Gerard został zapytany między innymi o pobyt w Premier League: -Myślę, że przez ten czas wiele się nauczyłem i choć mogłem grać więcej, to wydaje mi się, że pomogło mi to wszystko dojrzeć jako piłkarz i człowiek - odpowiedział.

Następnie dziennikarze zapytali go o jego przyszłość: -Zadzwonił do mnie Andoni i zgodziłem się na powrót, ponieważ chce być ważną częścią zespołu Luisa Enrique, który jest człowiekiem z bardzo mocnym charakterem i wie co się od niego wymaga – kontynuował.

Kolejna wypowiedź dotyczyła już rywalizacji w zespole: -W szatni Barcy jest większa rywalizacja. Wiem, że dla Barcy grają najlepsi piłkarze na świecie, ale mam wielkie zaufanie do samego siebie. Mam nadzieję, że praca jaką wykonuje pozwoli mi udowodnić, że jestem w dobrym miejscu.

Dziennikarz po tych słowach od razu zaznaczył, że Gerard w obliczu kontuzji Neymara i kary Suareza będzie miał szansę zaistnieć, na co ten odparł: - To prawda, że nie mogą grać, ale ja muszę pracować tak samo ciężko, gdyż w zespole są też inni gracze, którzy będą dostawać szansę od trenera.

Na samym końcu Deulofeu otrzymał pytanie o transfer Kroosa do Realu Madryt. Gerard powiedział, że nie jest tu po to, aby wypowiadać się na temat graczy, którzy nie są z nim razem w zespole, lecz dodał, że Toni jest dobrym graczem i mu gratuluje.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273