Konkurs dla Pań: “I <3 Blog FCB”

Mamy dla Was konkurs, a do zgarnięcia jest szalik FC Barcelony i szczere uśmiechy redaktorów Bloga FCB. Co trzeba zrobić? Ano niewiele – wystarczy wykazać się minimalnym stopniem kreatywności. Musicie zrobić sobie zdjęcie z motywem podobnym do powyższego, aczkolwiek z napisem “I ♥ Blog FCB”. Napis na dowolnej części garderoby, ciała lub po prostu na kartce. Zdjęcia wrzucajcie na naszą tablicę na fejsbukowym profilu (facebook.com/blogfcb), każda z Was ma oczywiście tylko jedną szansę. 

Drugim warunkiem (pamiętajcie, że musicie spełnić obydwa!) konkursu jest po prostu udostępnienie tego wpisu (lub zdjęcia konkursu na naszym profilu fejsbukowym) na swojej tablicy.

Czas – do 6 kwietnia (do 24.00). Potem komisja redakcyjna zbierze się i wybierze najlepsze zdjęcie – oceniać będziemy kreatywność i wykonanie. Wyniki tuż po świętach.

Pytania? Zadawajcie w komentarzach lub piszcie: redakcja@blogfcb.com lub 1981261.

A więc zapraszamy do wspólnej zabawy i czekamy na Wasze prace!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273