Koszulka Messiego zlicytowana za 11 tys. euro

Koszulka Leo Messiego, o którą dzielnie walczyli piłkarze Bayeru Leverkusen, Michal Kadlec oraz Manuel Friedrich w końcu znalazła nowego właściciela.

T-shirt Argentyńczyka został zlicytowany na cele charytatywne za kwotę 11 tysięcy euro.

Spór, o którym głośno było na naszym blogu w końcu znalazł swoje zakończenie. Przypomnijmy całą sytuację od początku. Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayerem Leverkusen a FC Barceloną. Dwaj piłkarze niemieckiego klubu wówczas pokłócili się o to do kogo ma należeć koszulka La Pulgi.

Jak się później okazało “walkę” wygrał Kadlec. Całe zajście na jego nieszczęście jednak zarejestrowały kamery jednej z telewizji i głos w całej sprawie zabrał dyrektor sportowy Bayeru – Rudi Völler. Była gwiazda niemieckiej piłki był bardzo niezadowolony z postawy swoich podopiecznych, uważając, że do tego typu sytuacji nigdy nie powinno w ogóle dojść. Niemiec postanowił rozwiązać problem w bardzo dobry sposób – wystawić koszulkę na licytacją, a pieniądze zebrane oddać na cele charytatywne.

[Źródło: sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273