Koszulka Messiego zostanie jednak zlicytowana

Koszulka Leo Messiego, którą otrzymał Michal Kadlec po zakończeniu pierwszej połowy w meczu Bayeru Leverkusen z FC Barceloną, jak się okazuje zostanie zlicytowana przez Rudiego Völlera.

Koszulka z ’10′ na plecach stała się obiektem rozmów w całych Niemczech. Powtórki telewizji Sky wykazały, że Michal Kadlec i Manuel Friedrich nawet się o nią pokłócili. Na takim poziomie tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca..

Trykot argentyńskiej gwiazdy chce mieć w swoim domu mnóstwo niemieckich fanów. Jak się okazuje, dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen – Rudi Völler, postanowił oddać koszulkę Messiego na licytację, a pieniądze ze sprzedaży, trafią na cele charytatywne.

Wydaje się, że pomysł dyrektora niemieckiego klubu jest świetnym rozwiązaniem – przynajmniej pieniądze trafią w ręce najbardziej potrzebujących.

[Źródło: sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273