Kulisy transferu Vermaelena

Jordi Grau ujawnił szczegóły transferu Thomasa Vermaelena do Barcelony. Według dziennikarza Andoni Zubizarreta zignorował rady sztabu medycznego i zdecydował się ściągnąć zawodnika, który boryka się z urazem.

Zgodnie z wyjaśnieniami Grau’a decyzję o podpisaniu kontuzjowanego zawodnika podjął dyrektor sportowy. Wszyscy dookoła ze sztabem medycznym odradzali takiego ruchu, lecz ten zdecydował się zaryzykować, mając nadzieję, że Thomas wyzdrowieje dość szybko. Podczas prezentacji usłyszeliśmy, że Belg nie ma żadnych większych problemów ze zdrowiem. Zubi wówczas powiedział: -“Nie mam wątpliwości, co do transferu i przydatności Vermaelena.”

Prawda jest natomiast inna, gdyż po trzech miesiącach od transferu obrońca rozegrał tylko 60 minut w sparingowym meczu Barcelony B.  Jego przyszłość również nie jest do końca znana, ale z doniesień wiemy, że fizjoterapeuci będą starać się, aby zagrał 3 grudnia w Copa del Rey przeciwko Huesce.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273