Leo Messi reklamuje skuter

Argentyńska gwiazda piłki nożnej, Leo Messi będzie reklamować skuter holenderskiej marki Space Scooter przez najbliższe 3 lata. Warto zaznaczyć, że nie jest to byle jaki skuter!

Jak przekonuje producent, oryginalność polega na tym, że pojazdem można poruszać się po przez używania własnych nóg i  sami przyznacie, że w bardzo ciekawy sposób. Aby przekonać się jak działa takie cudo musicie zobaczyć poniższy film:

Nazwiskiem piłkarza będzie nawet nazwana seria takich cacek, a sam Leo ma zająć się ich promowaniem.  To nie wszystko, ponieważ w dzielnicach, w których działa fundacja Argentyńczyka, hulajnogi mają być rozdawana za darmo.

Producent, Joost Bloom uważa, że futbolista jest żywym wzorem do naśladowania dla dzieci na całym świecie, dlatego też wybór przy wyborze twarzy na reklamę padł na Messiego.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273