Liverpool również był zainteresowany sprowadzeniem Alexisa Sancheza

alexis-celebrando-uno-sus-goles-1414253977427

Podczas letniego okienka transferowego chęć pozyskania Alexisa Sancheza wyrażała nie tylko drużyna Arsene Wengera, ale też zespół prowadzony przez Brendana Rodgersa.

Latem Alexis Sanchez chciał skorzystać z przychodzących dla niego ofert i pragnął opuścić stolicę Katalonii. Do Barcelony wpłynęła oferta z Liverpoolu, która opiewała na kwotę 46 milionów euro, ale Alexis Sanchez poprosił klub, aby zarząd zaakceptował propozycję kupna Arsenalu dającego mniejsze pieniądze za transfer Chilijczyka. Zespół ze stolicy Anglii za przenosiny piłkarza oferował 42,5 miliona euro. Jak pewnie wszyscy pamiętają, władze Blaugrany zgodziły się na transfer napastnika do Arsenalu.

Po początku sezonu Premier League Arsene Wenger może być bardzo zadowolony ze swojego nowego nabytku. Alexis Sanchez jest jednym z filarów swojego zespołu i już udowodnił, że był wart tak dużych pieniędzy.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273