Luis Enrique: Atletico jest faworytem

1408796404_extras_noticia_foton_7_1

Luis Enrique podkreślił emocje, które go ogarniają przed pierwszym oficjalnym meczem jako trenera Barcelony. Mówił też, że jest zadowolony z pracy swoich podopiecznych. Wypowiedział się również na temat faworyta do wygrania La Liga. Stwierdził, iż jest to Atletico, ze względu na zwycięstwo w poprzednim sezonie.

Były szkoleniowiec Celty Vigo podkreślił też, że “Azulgranas” pozostaną wierni swoim ideałom. “Zrobimy wszystko, aby wygrać. Nasza gra będzie się opierała na naszych mocnych stronach i naszej filozofii.” 

Lucho, na pytanie odnośnie podstawowej jedenastki jaka zagra z Elche, odpowiedział następująco – “Wszyscy gracze, dowiedzą się kto zagra podczas przedmeczowej rozmowy. Wszyscy powołani na ten mecz są gotowi do gry”, mówił dalej, wyjaśniając, że  Pedro trenuje z zespołem i powinien być gotów do gry. “Przyznał jednak, że ostateczną decyzję podejmie w niedzielę, kiedy będzie można ocenić, przydatność Neymara. Były gracz Blaugrany, wyjaśnił również, że Messi jest gotów do gry. “Leo wygląda mi na naprawdę głodnego gry. Jest gotowy”.

Źródło: Sport.es