Manchester United też chciałby pozyskać Cuadrado

53a3fb5bbaf84

Juan Guillermo Cuadrado – To imię jest na ustach wszystkich. Jego przyszłość jest jednym z głównych tematów tego lata i niemal pewne jest, że zawodnik przeniesie się do jednego z topowych klubów europejskich. Pytanie tylko – do którego?

Barcelona naciska na transfer Kolumbijczyka, bo chce wzmocnić skład przed następnym sezonem oraz ze względu na to, że Dani Alves nie spełnia już swojej roli tak dobrze jak przed laty. Oznacza to, że w przypadku transferu do stolicy Katalonii, zawodnik grałby najczęściej na prawej stronie obrony. Cuadrado chce przejść do zespołu Dumy Katalonii, a ponadto Fiorentina również jest gotowa go sprzedać, jednakże nie za niską cenę.

United też chce Cuadrado

Ostatnie zawirowania dotyczące przyszłości Kolumbijczyka przyszły ze strony Manchesteru, tego z siedzibą na Old Trafford. Wydaje się, że United jest gotowe zaoferować pensję, która przyniesie Cuadrado zyski porównywalne do największych gwiazd światowego futbolu. Jeżeli Katalończycy naprawdę chcą Cuadrado w swojej drużynie, muszą być przygotowani na zrównanie się z osobistymi preferencjami finansowymi wychowanka Independiente.

Cuadrado jest świadomy tego, że Barcelona ma przygotowaną ofertę dla Fiorentiny, opiewającą na 35mln+zmienne. Pomimo swoich wysiłków, włoski klub już wie, że tego lata będzie musiał sprzedać swojego zawodnika. Włosi są skłonni do przyjęcia oferty trochę mniejszej niż podawano na początku (50mln).

Zawodnik zadeklarował, że chce opuścić Fiorentinę na rzecz Barcy. Wie, że może to być, gargantuiczny wręcz, krok w jego karierze. Jednakże wkroczenie Manchesteru może zmienić kryteria negocjacyjne.

W razie potrzeby Cuadrado jest gotowy wywrzeć presję na jego aktualnym klubie, aczkolwiek w pierwszej kolejności agent zawodnika musi wiedzieć, czy Barca jest w stanie zaoferować zawodnikowi podobne warunki, co klub z Anglii.

Póki co, oferta ze strony Louisa van Gaal’a jest najkorzystniejsza dla samego zawodnika. United zaoferuje Fiorentinie 35mln euro, bez zmiennych, ale oferta ma zachwycić samego zawodnika. Dodatkowo, agent zawodnika, Alessandro Luccis  może zgarnąć niezłe pieniądze za operacje z Diabłami.

Środa może być bardzo ważnym dniem, ponieważ Cuadrado i Lucci spotkają się z prezydentem Fiorentiny. To będzie dzień, w którym przyszłość Kolumbijczyka definitywnie się wyjaśni, pójdzie w jedną, albo w drugą stronę. Barcelona czeka na wiadomości.

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273