Marc Bartra: Powołanie to bardzo miła niespodzianka

-Powołanie to bardzo miła niespodzianka. Jest to dla mnie spełnienie marzenia. Dziękuję za zaufanie, dzięki któremu tu jestem. W tym momencie najważniejsza jest realizacja celów i ciężka praca, która pozwoli mi utrzymać się na tym poziomie. – tak właśnie skomentował swoją szansę Marc Bartra na swojej pierwszej konferencji jako reprezentant dorosłej reprezentacji.

Chociaż droga Bartry na Mundial w Brazylii jest daleka, zapytany przez dziennikarzy odpowiedział: -Pojechać na taką imprezę to najlepsza rzecz jaka może się przytrafić zawodowemu piłkarzowi. Będzie o to bardzo trudno, ponieważ jest w Hiszpanii dużo bardzo dobrych piłkarzy na tej pozycji. Mimo to, będę przygotowany na to, co może się zdarzyć.

Marc podkreślił, że cieszy go fakt dawania przez Del Bosque szansy dla młodych futbolistów. Dodał, że nikogo nie zastąpi, ale chce pomagać tak jak może. Na końcu stwierdził, że przebywanie na zgrupowaniu z przyjaciółmi z Barcelony sprawia, że wszystko wkoło jest łatwiejsze.

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273