Martin Montoya prawdopodobnie zimą opuści klub

montoya-1415706190446

Ze środowiska Martina Montoyi napływają informację, jakoby sam zainteresowany zimą chciał zmienić klub. Chętnych na pozyskanie Hiszpana nie brakuje. Negocjacje z młodym defensorem próbują podjąć AC Milan, Inter Mediolan oraz Bayer Leverkusen – podaje katalońska stacja Esports 3.

Ta sama stacja zapewnia, że Martin Montoya jest zły na zarząd klubu, co z pewnością nie wpływa na jego dobrą dyspozycję. Obrońca Dumy Katalonii latem, a dokładniej w czerwcu miał ofertę przejścia do Liverpoolu, ale władze klubu wicemistrza Hiszpanii przekonały go do pozostania. Doszło nawet do przedłużenia umowy prawego defensora do 2018 roku z klauzulą odstępnego, która opiewa na kwotę 20 milionów euro.

Martin Montoya nie cieszy się zaufaniem Luisa Enrique. Młody Hiszpan od nowego szkoleniowca Blaugrany dostał szansę tylko w meczu o Superpuchar Katalonii i w spotkaniu z Athletikiem Bilbao. Jakby tego było mało, zarząd przeprowadził transakcję Douglasa, który również jest prawym obrońcą. Martin Montoya nie rozumie, co się dzieje i podjął decyzję o przeprowadzce w styczniu. Jeżeli wyjazd na początku roku nie będzie możliwy, to defensor opuści stolicę Katalonii latem. Ostatnie słowo będzie jednak należało do władz klubu.

Źródło: Sport.es