Martino: To zasługa Tito Vilanovy

Trener FC Barcelony, Gerardo Martino na konferencji prasowej przyznał, że  zwycięstwo w Superpucharze to wyłącznie zasługa Tito Vilanovy, który z powodów zdrowotnych musiał ustąpić ze stanowiska trenera Dumy Katalonii. Argentyńczyk  podkreślił znakomitą grę Victora Valdesa, który we środowym meczu uratował drużynę aż dwa razy.

-Fakt, że to ja wygrałem te trofeum nic nie zmienia. To wszystko zasługa sztabu trenerskiego Tito Vilanovy z zeszłego sezonu. – powiedział na konferencji.

Tata przyznał, że zespół walczył do końca, aby strzelić bramkę, ale trzeba zmienić podejście do takich ataków i popracować nad niektórymi aspektami takiej gry.

-Graliśmy intensywnie przez 90 minut, ale nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i musimy przystosować się do gry przeciwnika. -dodał.

Nie obyło się bez komentarza na temat występu Neymara: - Moim zdaniem zagrał bardzo dobre spotkanie. Nie wystąpiły u niego objawy zmęczenia i dlatego grał aż do końca. – mówił. Na końcu dodał, że dzisiejszego dnia zawodnicy będą mieli wolne, ponieważ na to zasłużyli.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273