Mascherano z nowym kontraktem

Wczoraj popołudniu napłynęły do nas bardzo pozytywne informacje, mówiące o tym, że Javier Mascherano zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku (z opcją przedłużenia o kolejny sezon).

Klauzula wykupu zawarta w nowym kontrakcie Argentyńczyka to 100 milionów euro. Sam zainteresowany wydaje się być bardzo zadowolony z nowej umowy.

- Czuję się szczęśliwy w Barcelonie i bardzo się cieszę, że mogę kontynuować karierę w tym wspaniałym klubie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i ten sezon będzie w naszym wykonaniu zdecydowanie lepszy niż poprzedni – powiedział Javier

Dodał on również, że w najbliższych latach nigdzie się nie wybiera i ma zamiar wypełnić kontrakt do końca. Przy parafowaniu nowej umowy obecni byli: prezydent klubu Josep Maria Bartomeu, dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta oraz wiceprezydent ds. sportu Jordi Mestre.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273