Mascherano zły na media

Nie wiedzieć czemu, Javier Mascherano wydawał się być zły na przedstawicieli mediów i odmówił komentarza po meczu z Sevillą.

Javier Mascharano był widoczny zarówno na boisku, jak i poza nim. W pierwszej kolejności ze względu na swój dobry występ, potem zupełnie odwrotnie. Po wzięciu prysznica, pojawił się w strefie mieszanej i dziennikarze próbowali z nim porozmawiać. Na ogół Argentyńczyk jest przyjazny i nie stroni od wywiadów.

Tym razem było jednak inaczej. Ku zaskoczeniu ogółu, Mascherano nie tylko zlekceważył reporterów, ale i dodał: „ani teraz, ani nigdy,” pokazując tym samym, że jest z jakiegoś powodu mocno poirytowany.

To zachowanie zaskoczyło wszystkich. Ludzie zastanawiają się teraz, co ma wpływ na stan psychiki El Jefecito. Spekuluje się, że Mascherano może nie najlepiej radzi sobie z krytyką, jaka spadła na niego po ostatnich nie najlepszych występach. W każdym razie tylko on wie, jaki naprawdę jest problem. A takowy jest z całą pewnością.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273