Mathieu i Rafinha dostali pozwolenie na grę

pic_2014-11-21_ENTRENO_45.v1416575348
Pierwszy zespół odbył dzisiaj ostatnią sesję treningową przed meczem z Sevillą, który odbędzie się jutro o godzinie 20. Pozwolenie na grę otrzymali Jeremy Mathieu i Rafinha Alcantara, co oznacza, że ci dwaj zawodnicy będą do dyspozycji szkoleniowca Dumy Katalonii w następnych spotkaniach. Francuski obrońca kontuzji mięśnia prawej łydki nabawił się trzy tygodnie temu w meczu z Celtą Vigo, natomiast młody Brazylijczyk urazu wydłużenia mięśnia krawieckiego prawej nogi doznał podczas przerwy reprezentacyjnej.

Jedynym niedyspozycyjnym graczem pozostaje Andres Iniesta, który nabawił się urazu mięśnia łydki w prawej nodze. Podczas dzisiejszych zajęć 30-letni pomocnik ćwiczył razem z kolegami w ośrodku Ciutat Esportiva Joan Gamper. Na porannym treningu stawiło się łącznie 23 zawodników pierwszego zespołu oraz Munir z FC Barcelony B.

Trener Luis Enrique kadrę meczową na spotkanie z Sevillą ogłosi jutro rano.

Źródło: FCBarcelona.cat


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273