Mathieu: To wyjątkowy mecz dla mnie

Jeremy-Mathieu

Francuski obrońca wypowiedział się na kilka tematów, między innymi mówił o meczu przeciwko swojemu poprzedniemu klubowi, Valencii.

Wyścigi na torze kartingowym: “To była trochę inna forma treningu, ale jeszcze bardziej się zintegrowaliśmy. Było też trochę śmiechu.”

Mecz z Valencią: “To specjalny mecz dla mnie, ale zagram tak samo jak zawsze. Każde spotkanie w Walencji jest fantastyczne, byłem tam wiele lat. Nie wiem, jak mnie przyjmą, ale uważam, że zasłużyłem sobie na szacunek. Teraz jestem w 100% skoncentrowany na Barcy.”

Dobra passa zespołu: “Mieliśmy cięższy okres, ale ostatnie dwa mecze zagraliśmy naprawdę nieźle. Chcielibyśmy kontynuować tę serię. To ważny mecz, ponieważ musimy zagrać dobrze, by utrzymać się nad rywalami. Jedziemy, aby zdobyć trzy punkty.”

Vermaelen: “To trudne i dla niego, i dla zespołu. Teraz w drużynie jest trzech stoperów i czekamy na niego.”

Messi: “Uważam, że Messi powinien skończyć karierę w Barcelonie. Jest legendą, a gra tu od początku. Jeśli tu zostanie, to będzie to z korzysćią dla klubu i dla nas.”

Źródło: fcbarcelona.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273