Mathieu Valbuena marzy o założeniu trykotu FC Barcelony

mathieu-valbuena-desea-jugar-algun-dia-camp-nou-blaugrana-1416065780096

Mathieu Valbuena, który opuścił Olympique Marsylia na rzecz Dynamo Moskwa, przyznał, że jego marzeniem jest założenie trykotu FC Barcelony.

W rozmowie z serwisem le10sport.com 30-letni reprezentant Francji wyznał: “Mam marzenie, że kiedyś zagram w Barcelonie, ale zdaje sobie sprawę z tego, iż nie każde marzenie może się spełnić. Moja rodzina pochodzi z Hiszpanii, a kiedy byłem mały spędzałem tam czas na wakacjach i wyobrażałem sobie, że gram na Camp Nou. To szaleństwo, bo z Olympique Marsylią grałem na wielu stadionach świata, nawet w Madrycie, ale nigdy przeciwko Barcelonie” – zdradził pomocnik.

Warto dodać, że Mathieu Valbuena podczas wywiadu podziękował swojemu byłemu trenerowi i mentorowi, jakim był Eric Gerets (szkoleniowiec Olympique Marsylii w latach 2007-2009 – przyp. red.): “Przede wszystkim dziękuję mu za to, że postawił na mnie w meczu z Liverpoolem na Anfield Road w 2007 roku, kiedy to strzeliłem niezapomnianą bramkę. On zawsze we mnie wierzył i zrobił wiele dla mojego rozwoju.”

Źródło: Sport.es