Messi: Chcę zostać w Barcelonie, ale nie wiadomo co przyniesie przyszłość

2014-08-24_FC_BARCELONA_-_ELCHE_003.v1408979317Przed przegranym przez reprezentację Albicelestes meczem z Portugalią, 0-1 na Old Trafford, Messi wypowiedział się dla gazety Ole na temat swojej przyszłości w ekipie Blaugrany. “Na dzień dzisiejszy myślę tylko o teraźniejszości. O tym, że chcę przeżyć wspaniały sezon i wygrać z Barceloną wszystkie możliwe trofea”

W piłce jest wiere zawirowań i zwrotów akcji. Zawsze powtarzam, że chciałbym zostać w Barcelonie na zawsze, ale nie zawsze dostajemy to czego chcemy, zwłaszcza w futbolu, w którym cały czas coś się zmienia, tym bardziej teraz, biorąc pod uwagę to, co dzieje się w Barcelonie.

Na pytanie dotyczące dwóch ligowych porażek z rzędu i zwycięstwo rzutem na taśmę z Almerią, Messi odpowiedział: “To wielki klub i kiedy zaczyna się przegrywać, pojawia się problem. Krytyka przychodzi do nas zewsząd. To samo było w przypadku reprezentacji. Przyszedł nowy trener, który ma nowe pomysły, a żeby je wdrożyć potrzebny jest czas.”

Mamy piłkarzy, którzy są nawet bardziej niż wystarczający, aby pomóc w osiągnięciu celów na sezon. Przed nami wciąż długa droga w lidze i Champions League. Jestem spokojny.” - zakończył Messi.

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273