Messi: “Chcę zostać w Barcelonie do końca kariery”

Leo Messi w wywiadzie dla Sky Sports, powiedział, że chce zostać “na zawsze” w stolicy Katalonii. Argentyńczyk stwierdził także, że Pep Guardiola jest “najlepszym trenerem na świecie”.

“Prawda jest taka, że moim celem jest na zawsze pozostać w Barcelonie i resztę kariery spędzić właśnie tutaj. Zawsze powtarzam, że nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w przyszłości, ale jak dla mnie, chciałbym zostać w Barcelonie”, powiedział Messi.

Pchła o dzisiejszej Barçy: “Nie widziałem innych, wielkich zespołów w historii, głównie z powodu mojego wieku. Z tego co jednak widziałem, to Barça jest najlepsza, ale naprawdę nie mogę porównywać jej do innych, bo nie wiem o nich wystarczająco dużo” – zapewniał.

’10′ Blaugrany uważa także, że “przybycie Guardioli zmieniło naszą grę. Kazał grać mi bliżej bramki, abym zdobywał więcej goli”. “Wszystko co robi, pokazuje, że jest najlepszym trenerem na świecie”, dodał.

Messi mówił również o podziwie ze strony innych piłkarzy, po tym, jak zdobył pięć bramek przeciwko Bayerowi Leverkusen. Odniósł się głównie do wypowiedzi Rooneya, który na portalu społecznościowy, napisał: “Messi to żart. Dla mnie jest najlepszy w historii”. “To było niesamowite, że Rooney mówił takie rzeczy o mnie. Jestem wdzięczny i bardzo zadowolony, że moi koledzy wysłali mi gratulacje, zwłaszcza zawodnicy klasy Rooneya”, zakończył.

[Źródło: Mundo Deportivo]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273