Messi: “Jestem bardzo szczęśliwy”

Leo Messi, autor pięciu goli we wczorajszym meczu, przyznał, że jest “bardzo szczęśliwy” i jasno określił, co jest celem drużyny: “Liga Mistrzów to jest to, czego wszyscy chcemy, ale będziemy walczyć także w lidze i nie zapominajmy o Pucharze Króla. Liczy się to, że jesteśmy ponownie w ćwierćfinale”, powiedział.

Zapytany o pięć goli, odpowiedział: “Nie pamiętam, kiedy strzeliłem pięć goli w koszulce Barcelony, ale to wyjątkowe”. Argentyńczykowi chodziło rzecz jasna również o gole w sekcjach młodzieżowych.

Tello: “Jestem piłkarzem rezerw”

Cristian Tello, który strzelił dwie bramki, powiedział: “Muszę podziękować Misterowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Wiem, że mój zespół to rezerwy”.

Zapytany oto, czy nie odważyłby się poprosić Messiego o piłkę, gdyby strzelił trzecią bramkę, stwierdził “nie”, po chwili, dodał “jeśli miałbym ją, byłbym zachwycony”.

W podobnym tonie wypowiada się Busquets: “Możemy cieszyć się z gry, ale również z wyniku”. “Liga Mistrzów? Nie ma City, Arsenalu, United, ale Champions League to Champions League”.

[Źródło: Mundo Deportivo]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273