Messi: Nikogo nie oszukałem

Argentyńczyk został gwiazdą wczorajszego meczu z Urugwajem. Strzelił jedyną bramkę dla swojej reprezentacji i był bezapelacyjnie najjaśniejszą postacią na boisku. Po wycofaniu się ze swojej decyzji o rezygnacji z gry dla reprezentacji Messi powiedział, że nikogo nie oszukał.

Messi zaszokował cały piłkarski świat swoim oświadczeniem o wycofaniu się z reprezentowania barw Albicelestes po kolejnej z rzędu porażce swojej reprezentacji w finale wielkiego turnieju. Dokładnie był to trzeci bardzo bolesny cios w ciągu zaledwie trzech lat. Pomimo tego, Leo zgodził się wrócić po spotkaniu się z nowym selekcjonerem reprezentacji Argentyny – Edgardo Bauzą, który specjalnie przyleciał do Europy, aby przekonać swojego największego cracka.

Po swoim wielkim powrocie, Messi udzielił wywiadu dla TV Publica, w którym mówił:

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość powrotu, ale czuję, że odchodząc nikogo nie oszukałem.
Po tym, co się stało, byliśmy bardzo rozczarowani, ale po czasie udało mi się pozbierać.
Rozmawiałem z Edgardo. To on i ludzie wokoło przekonali mnie do powrotu.

Pomimo tego, występ Leo w kolejnym meczu przeciwko Wenezueli stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Nie wiem, czy zagram przeciwko Wenezueli. Odczuwam wielki ból w pachwinie, ale chciałem się tutaj pojawić po tym wielkim szumie, jaki wywołałem.

Źródło: goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273