Messi: Od Suareza bardzo dużo się oczekuje

messi-i-want-to-end-my-career-at-barcelona-english-dubbed-interview-after-getafe

Leo Messi był bardzo zadowolony ze zwycięstwa z Ajaksem i zrównania się z Raulem w ilości strzelonych bramek w Champions League. Argentyńczyk zdobył dwie bramki przeciwko Ajaksowi, które były odpowiednio 70 i 71 trafieniem Messiego w Lidze Mistrzów.

“Graliśmy przeciwko dobrej drużynie, nie mogliśmy naciskać ich tak jak chcieliśmy. Gra była naprawdę wyrównana, dopóki zawodnik Ajaksu nie dostał czerwonej kartki.”

Pomimo tego, że Messi znów ukradł wszystkim show, to dla Luisa Suareza była to wyjątkowo rozczarowująca noc w Amsterdamie. Messi zasugerował, że Urugwajczyk potrzebuje po prostu trochę więcej czasu, aby wdrożyć się do drużyny.

“Suarez musi się dostosować do naszej filozofii gry. Spodziewamy się po nim bardzo dużo, bo wiemy jak świetnym napastnikiem jest. Jestem pewny, że dużo dla nas zrobi.”

Na sam koniec Messiemu pozostało powiedzieć o kolejnym rekordzie.

“Nie wiem, które ze strzelonych goli będę najbardziej pamiętał. Chyba te w finale, bo były najważniejsze”

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273