Messi pojawił się na treningu Barcy B

Argentyńczyk pojawił się na treningu drugiego zespołu Barcelony, mimo dnia wolnego od zajęć.

Leo Messi zaliczył wczoraj już drugi trening po kontuzji, której nabawił się pod koniec września w meczu z Las Palmas. Gwiazdor Barcy trenował pod okiem szkoleniowca drugiej drużyny Balugrany, Gerarda Lopeza, przygotowującego swoją kadrę na mecz z Deportivo. Mimo, że Leo, jak i cała reszta zawodników nie uczestniczących w meczach międzynarodowych, miał dzień wolny, zjawił się w Ciutat Esportiva, by kontynuować proces rekonwalescencji.

Podczas ostatniej sesji treningowej, argentyński napastnik pokazał, że może już biegać z piłką na pełnej prędkości i oddawać strzały na bramkę bez żadnego problemu. Crack Barcy udowadnia, że pragnie być w pełni gotowy na sobotnie El Clasico i powrócić na hiszpańskie murawy po raz pierwszy od niefortunnej dla niego w skutkach potyczki z Las Palmas na Camp Nou. Postępy w rehabilitacji oraz ostatni trening z obciążeniem dają ogromna nadzieję na występ Messiego na Santiago Bernabeu w najbliższy weekend.

Źródło: Weloba.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273