Messi spotka się z chłopcem z Afganistanu

To jest jeden z wielu powodów, dlaczego piłka nożna jest pięknym sportem i pokazuje jaką pomoc mogą nieść federacje piłkarskie oraz sami zawodnicy. Już wkrótce 5 letni chłopiec, który własnoręcznie wykonał koszulką Leo Messiego spełni swoje marzenie, gdyż będzie miał okazję spotkać się ze swoim idolem. Przypomnijmy, że zdjęcie w bardzo szybkim czasie stało się tematem numer jeden wśród fanów piłki.

Mały chłopiec został odnaleziony i już wkrótce dzięki interwencji odpowiednich osób spotka się z Argentyńczykiem. Podobno Leo jest w kontakcie z rodziną  Murtaza Ahmadi i już jest planowana jego wizyta w Afganistanie, choć nie wyklucza się także, że do spotkania dojdzie w Barcelonie.

Dużą rolę w tym wszystkim odegrał afgański związek piłki nożnej, który skontaktował się z Dumą Katalonii oraz samym Messim.

Na sam koniec ciekawostka. Otóż Murtaza jest wielkim fanem gracza Blaugrany, lecz jego dwaj bracia uwielbiają Ronaldo. To jednak mu nie przeszkadza i na każdym kroku stara się bronić idola.

 

Tym jest właśnie piłka nożna.

Źródło: Fox Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273