Milan za zły stan murawy obwinia arbitra

Barcelona, na oficjalnej stronie internetowej ogłosiła, że z powodu złego stanu murawy we wczorajszym meczu klub wysłał formalną skargę do UEFA .

Milan zaś całą winą obarcza sędziego oraz delegatów UEFA, którzy przed meczem stan murawy określili mianem „najlepszej”.

Jak nakazuje prawo płyta boiska przed meczem powinna być odpowiednio przygotowana i zroszona, co się nie odbyło na San Siro, a w związku z tym piłkarze często potykali się dodatkowo narażając na kontuzje. Klub z Lombardii wyjaśnił jednak, że płyta boiska nie była nawodniona godzinę przed meczem, ponieważ taka decyzja zapadła na porannym spotkaniu organizacyjnym. Werdykt ten był zgodny z przepisami UEFA i wynikał z wysokiej wilgotności .

Po spotkaniu prawie każdy narzekał na stan boiska, w tym Pep Guardiola, który powiedział, że na tak przygotowanej murawie, jego zawodnikom trudno było utrzymać nawet równowagę.

[źródło:sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273