Milion kibiców zainteresowanych wejściówkami na mecz Barca-PSG

barca

Na początku kwietnia w 1/4 finału Ligi Mistrzów Barcelona ma zmierzyć się z PSG. Obejrzeniem tego spotkania z trybun Parc des Princes zainteresowanych jest około miliona osób.

Niestety, nie każdemu przyjdzie zobaczyć spotkanie z trybun paryskiego stadionu, które mogą pomieścić prawie 50 tysięcy kibiców.

Klub z Paryża ma do dyspozycji tylko 15 tysięcy pojedynczych wejściówek na pierwszy mecz ćwierćfinałowy LM. Pozostała część biletów zostanie przyznana posiadaczom karnetów, delegatom UEFA oraz kibicom gości. Władze klubu oszacowały, że telefonicznie oraz internetowo o bilety starało się prawie milion fanów.

W poniedziałek nie będzie już można nabyć wejściówek na to spotkanie. Można jednak strać się odkupić bilet od pierwszego nabywcy. Na eBayu handel biletami kwitnie. Za najlepsze miejsca już płaci się tysiąc euro, a do starcia zostało jeszcze 13 dni. Strach pomyśleć, za jaką kwotę będzie można nabyć bilet przed samym meczem.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273