Miranda w kręgach zainteresowania Barcelony

miranda-vuelve-situarse-orbita-del-barca-1406494147138Jak dowiedział się kataloński Sport, w obliczu dalszego poszukiwania środkowego obrońcy, w kręgach zainteresowania Andoniego Zubizarrety znalazł się brazylijski obrońca Atletico Madryt, Joao Miranda.

Same negocjacje jeszcze się na dobre nie rozpoczęły, a sam piłkarz musi wyrazić zainteresowanie transferem na Camp Nou. Jednakże według informatorów Sportu, cała operacja jest możliwa do zrealizowania. Klauzula odstępnego za Mirandę wynosi aż 30 milionów euro, a samemu piłkarzowi niedługo stuknie 30stka.

Barcelona musiałaby jednak podjąć poważne przedsięwzięcie, aby sprowadzić Brazylijczyka na Camp Nou. Miranda był jednym z filarów obrony Atletico w zeszłym sezonie i Diego Simeone nie kwapi się, aby tak łatwo pozbyć się swojego podstawowego defensora. Szczególnie, że Atletico zdołało pozbyć się już Felipe Luisa.

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273