Montoya stłukł kostkę

montoya-sufrio-golpe-pie-1407013974838

Niewątpliwie jednym z minusów meczu towarzyskiego w Nicei była kontuzja Martina Montoyi. Młody Hiszpan musiał zakończyć mecz już w 36. minucie z powodu urazu kostki, którego nabawił się po mocnym zderzeniu z zawodnikiem drużyny OGC Nice. Prawy obrońca Barcelony od razu po urazie zdawał sobie sprawę z tego, że nie będzie w stanie kontynuować spotkania, więc poprosił o pomoc służb medycznych. Zastąpił go Patric Gabarrón który nie miał czasu na rozgrzanie się.

Po meczu oficjalne oświadczenie medyczne FC Barcelony brzmiało: “Gracz pierwszej drużyny, Martin Montoya podczas pierwszej połowy spotkania meczu w Nicei otrzymał uderzenie w prawą kostkę. Jego czas powrotu do zdrowia będzie zależeć od jego postępów w leczeniu.” Możliwe jest to, że zawodnik będzie w stanie zagrać w środowym meczu z Napoli.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273