Morientes: “Barcelona może przestraszyć Real”

Były zawodnik Realu Madryt, Fernando Morientes, uważa, że jeśli Barcelona wygra jutrzejszy mecz z Realem Madryt, to będzie to miało ogromny aspekt psychologiczny dla obydwu drużyn.

- Decydującym czynnikiem jutro będzie nastawienie zawodników. Jeśli Real wyjdzie na to spotkanie licząc na remis, to może się mocno zdziwić. Przeciwko Barcelonie nie można tak grać. Zawodnicy nie mogą bać się zaatakować, dać coś od siebie. Nie mogą myśleć tylko o taktyce i grze defensywnej – uważa Morientes.

- Mówi się, że Mourinho może wystawić nawet trzech defensywnych pomocników. Moim zdaniem, nie ma to żadnego znaczenia. Barca ma niesamowicie silny środek pola, szybkich i doskonałych technicznie zawodników. I przede wszystkim kreatywnych. Real musi skupić się na własnych zaletach – twierdzi zawodnik.

- Jeśli Barcelona wygra, to zyska nie tylko mniejszą stratę do Realu w tabeli. Przede wszystkim dostanie potężnego kopa psychicznego – może porządnie przestraszyć zawodników Realu. Przecież jeszcze niedawno mieli 10 punktów przewagi… – zakończył Morientes.

Widzisz pogrubione słowo i nie wiesz o co chodzi? Dowiedz się o naszym konkursie!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273