Mourinho solidaryzuje się z Abidalem

Od czasu, kiedy świat obiegła informacja o nawrocie choroby Erica Abidala, zewsząd posypały się słowa wsparcia. Koledzy z zespołu, zawodnicy z innych drużyn, fani na portalach społecznościowych, wszyscy życzyli Francuzowi wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia. Swoje wsparcie wyraził również trener Realu Madryt, Jose Mourinho.

Podczas przedmeczowej konferencji Portugalczyk odsunął na bok swoją zwyczajową złośliwość i jak zwykły człowiek wyraził swoje słowa wsparcia dla Abidala. W takim momencie, wszyscy wiemy, że jesteśmy jednością. Nasi zawodnicy zademonstrują to podczas jutrzejszego meczu bez słów, czy zbędnych manifestacji. Teraz nie ma znaczenia, czy nosisz koszulkę białą, czy w kolorze blaugrana, jest tylko młody człowiek i najważniejsze jest to, by miał szczęśliwe życie. Sportowo osiągnął wszystko, miał spektakularną karierę. Jeśli będzie mógł znowu grać, to wspaniale i trzeba go w tym wspierać. Jeśli nie, trzeba życzyć mu długiego i szczęśliwego życia.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273