Mourinho wściekły na Casillasa, za… zbyt długie podziękowanie piłkarzom Barcelony!

Casillas chciał dobrze, a wyszło jak wyszło… Fot. Sport.es

Niesmaki po ostatnim Gran Derbi pozostają. Najpierw swoją dezaprobatę postanowił pokazać Pepe, a teraz oliwy do ognia dodał Jose Mourinho. Portugalskiego trenera zdenerwowało to, że Iker Casillas po El Clasico… podziękował i pożegnał się ze wszystkimi piłkarzami Barcelony.

Najwyraźniej dobra atmosfera, wokół tego elektryzującego pojedynku, nie podoba się Mourinho. “Widział Pan jak zachowywał się Iker po końcowym gwizdku?“, spytał się dziennikarz “obiektywnego” programu telewizyjnego, Punto Pelota. “Owszem, słyszałem co nieco. Następnym razem Casillas pójdzie razem z nimi“, odpowiedział trener, mając pewnie na myśli, że skieruje się (razem z Katalończykami) do ich szatni.

Na dodatek The Special One/Five/Eight uznał, że bramkarz Los Blancos nie miał szans przy drugim goli, strzelonego przez Leo Messiego, natomiast obarcza go winą za bramkę numer jeden dla gospodarzy. “Był wtedy za wolny, mógł zachować się lepiej“, oznajmił Mou.

Jak widać, relacje na linii Casillas-Jose Mourinho nadal nie należą do najcieplejszych. Portugalski menedżer wybrał sobie jednak nie za bardzo odpowiednią osobę do wchodzenia w nienajlepsze relacje, gdyż aktualnie w zespole Królewskich nie ma takiego gracza, który cieszyłby się takim respektem i zaufaniem, jak właśnie bramkarz Los Blancos.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273