Munir zastąpi Neymara z Elche

this-could-barcas-front-three-sunday-1408804280281

Wiele czynników sprawiło, że zapomnieliśmy ostatnio o, bądź co bądź, poważnym kandydacie do zajęcia stałego miejsca w pierwszej drużynie Barcelony. Teraz, gdy Neymar doznał kontuzji, w dniu meczu z Elche przypominamy sobie o 18-letnim napastniku urodzonym w pobliżu Madrytu, Munirze El-Haddadim. Wygląda na to, że wyjdzie on na mecz z Elche jako jeden z trójki napastników.

Odchodząc od sprawy brazylijskiej gwiazdy Barcelony, pytania pojawiają się także nad nazwiskiem Pedro. Kanaryjczyk opuścił większość treningów w tym tygodniu, ze względu na zapalenie żołądka. Dołączył on jednak do swoich kolegów w sobotę, nie wiadomo więc, czy Luis Enrique zdecyduje się na wystawienie 27-letniego piłkarza.

W tym momencie pojawia się problem, gdyż Lucho nie może skorzystać również z Luisa Enrique, który odbywa swoją karę oraz Gerarda Deulofeu, który został wypożyczony Sevilli. Zostają canteranos: Munir oraz Sandro.

Munir okazał się największą sensacją przedsezonowych przygotowań Barcelony prowadzonej przez Asturyjczyka. Jego dobre występy oraz problemy kadrowe sprawiają, że to zapewne on wyjdzie w meczu z Elche w pierwszej jedenastce.

Ten mecz wydaje się pierwszą okazją, aby zobaczyć czy Luis Enrique ma zaufanie do swoich młodych gwiazd. Jak dotąd, nie można było w to wątpić, gdyż w sparingach canteranos, a przede wszystkim Munir, grali dużo.

Najbardziej prawdopodobny wydaje się wariant z Messim na środku, Munirem na lewej flance oraz Rafinhą z prawej. Nie będzie to pierwszy raz, gdy w ataku Barcelony wystąpi lewonożne tridente, bowiem taka sytuacja miała już miejsce podczas meczu o puchar Gampera z Club Leon.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273