Narzeczona Neymara będzie go nagradzać za strzelone gole

Bruna_54378381338_54115221155_600_244Bruna Marquezine, bo tak nazywa się narzeczona brazylijskiej gwiazdy Barcelony, obiecała, że będzie nagradzać swojego chłopaka za skuteczność pod bramką rywali Barcelony. Jak miałaby wyglądać taka nagroda? Nie wiadomo, dlatego pozostaje nam się już tylko domyślać co będzie czekać Neymara, gdy ten wróci do domu po meczu, w którym ustrzelił hat-tricka.

“Jak strzeli jakąś bramkę, to będzie się cieszył nie tylko z samej istoty trafienia gola, ale dlatego, że w domu będzie coś na niego czekać”, zasugerowała Bruna, dodając odrobinę pikanterii do swojej wypowiedzi. Wiadomo również, że za ważniejsze bramki narzeczona będzie miała zamiar specjalnie udobruchać Neymara.

Nasz apel do piłkarza – zabezpieczaj się chłopie. Jeśli będziesz bardzo skuteczny, a zapomnisz się i stracisz głowę, to w ekspresowym tempie nabawisz się swojej młodocianej konkurencji!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273