Neymar bliżej, niż myśleliśmy?

Spekulacji na temat rzekomego transferu Neymara, ciąg dalszy. Okazuje się bowiem, iż istnieje dowód na to, że część pieniędzy za Brazylijczyka zostało już przelanych na konto Santosu.

Na 178 stronie raportu rocznego, opublikowanego przez kataloński klub, znajdował się następujący wpis: „30 czerwca 2012 roku, klub posiada wiążące zobowiązania w odniesieniu do zakupów długoterminowych w wysokości 40 mln euro. W związku z tym, w trakcie roku klub zapłacił już 10 mln euro, które było zaliczką „wartości niematerialnych” do 30 czerwca 2012 roku.”

Informacja ta znaleziona przez @barcastuff i Diarioyoya.com, świadczy o tym, iż Blaugrana zamierza sfinalizować operację w wysokości 40 mln euro, z czego 10 mln już zostało rozdysponowane. Kwoty te zgadzają się z wcześniejszymi spekulacjami katalońskiego SPORT-u, który pisał, iż transfer Neymara kosztować będzie w granicach 40 mln euro.

Jak widać, transfer Brazylijczyka wydaje się być przesądzony. Chyba, że Blaugrana szykuje jakiś niespodziewany transfer, o którym nie mamy pojęcia.

[Źródło: Sport.es]

Widzisz pogrubione słowo? Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj tutaj: [LINK]