Nie będzie wzrostu cen biletów w sezonie 2012/13

Rzecznik FC Barcelony, Toni Freixa poinformował o decyzji Klubu w sprawie cen biletów w nadchodzącym sezonie. Rada Dyrektorów zadecydowała, że nie będzie wzrostu cen wejściówek na Camp Nou w sezonie 2012/13. Nie ma także żadnych podwyżek jeżeli chodzi o przepustki parkingowe. Ceny biletów z kolei będą zawierać bieżący wskaźnik Indeksu Cen Konsumpcyjnych (CPI).

Działanie dotyczy kampanii Rady, która zakładała, że nie będzie podnoszenia kosztów biletów w pierwszych dwóch latach zarządzania klubem w pierwszej kadencji. Jednak zarząd Dumy Katalonii postanowił rozszerzyć zobowiązanie na kolejny rok. Także teraz, w trzecim roku władania klubem ceny pozostają bez zmian.

Rada zatwierdzała również harmonogram spisu ludności, który nie został zrewidowany od 2004 roku. Zaczynając od października 2012 Klub zacznie procedurę uaktualniania i katalogowania nowego spisu danych ludności. Procedura uaktualniania danych zajmie około roku.

Rada zaakceptowała również zasady Komisji ds. Kontroli i Transparentności. Organ ten ma za zadanie czuwanie nad stosowaniem i interpretacją kodeksu etyki Klubu.

 

Źródło: fcbarcelona.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273