Oceny pomeczowe po meczu z Deportivo Alaves

W Alaves kibice byli świadkami jednostronnego widowiska. Oznacza to, że oceny piłkarzy Barcelony powinny być dosyć równe i wysokie. Czy takie będą? Zobaczcie sami.

Pinto: 6 – Dużo okazji do bronienia to nasz niemalże 40-latek nie miał, ale gdy już przyszło co do czego, to stawał na wysokości zadania. Bez zarzutów.

Montoya: 6 – Aktywny po swojej prawej stronie, aczkolwiek za bardzo angażować się nie mógł, gdyż na jego flance funkcjonował również… Alves! Stąd jego akcje ofensywne zostały ograniczone do minimum.

Mascherano, Busquets: 6 – Ci Panowie grali bez szaleństwa, ale jednocześnie też nie ustrzegli się żadnego błędu. Trudno cokolwiek mądrego napisać o grze Argentyńczyka i Hiszpana.

Bartra: 7 – Jak na piłkarza, który sukcesywnie stara się walczyć o podstawową jedenastkę, grał naprawdę solidnie. Pokazywał, że zaczyna być dojrzałym defensorem.

Sergi Roberto: 5 – Widać było, że młody Sergi nieco stresował się i na początku meczu piłka nie za bardzo się go słuchała. Na szczęście z minuty na minutę grał co raz lepiej, o czym świadczył fakt, że Tito dał mu zagrać całe 90. minut.

Fabregas: 7 – Aktywny w ofensywie, choć miał kilka prostych strat. Co by nie było, zagrał lepiej niż przeciętnie, a na dodatek strzelił gola.

Iniesta: 8 – Zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku. Umiejętne kreowanie grą, świetna asysta oraz piękny gol. Widać, że był to “el Capitano”!

Dani Alves: 7 – Oskrzydlał wiele akcji ofensywnych oraz zaliczył asystę przy bramce Ceska. Jego podania momentami były dość bezproduktywne, ale widać było w jego grze zaangażowanie i dynamikę.

Alexis Sanchez: 5 – Starał się i starał, ale był doprawdy nieskuteczny. Widać jak na dłoni, że Chilijczykowi mocno zależy na tym, aby się wreszcie odblokować. Gola nie strzelił, ale też nie zawiódł.

David Villa: 6 – Oprócz strzelenia bramki, nie pokazał w tym meczu nic nadzwyczajnego. Cieszy fakt, że jest istnym snajperem, ale też z drugiej strony zabrakło mu jakieś werwy w akcjach z jego udziałem.

Rezerwowi:

Alex Song: 7 – Solidny występ piłkarza Barcelony. Nie dawał się przejść nikomu, miał kilka odbiorów oraz dobrze podawał do kolegów z drużyny, którzy nie byli momentami skorzy do wystawiania się na wolne pole.

Tello, Dos Santos – brak oceny. Zagrali zbyt krótko i zbyt mało pokazali.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273