Osasuna jedną z ulubionych ofiar Messiego

Drużyna z Nawarry jest jedną z najbardziej ulubionych ofiar Leo – tylko w bieżących rozgrywkach ustrzelił drużynie z Pamepeluny pięć goli, licząc mecz w lidze oraz dwumecz w Pucharze Króla

W pamiętnym wrześniowym meczu, wygranym przez Barcelonę 8:0, Leo strzelił Osasunie hat-tricka. Zaś w pierwszym meczu CDR wydawało się, że genialny Argentyńczyk nie zdoła zagrać z powodu grypy jaka go dopadła, ale ostatecznie Leo nie byłby sobą poddając się chorobie i wszedł na boisko z ławki rezerwowych aplikując bramkarzowi rywali dwie bramki. Po meczu niezadowolony trener Mendilíbar wyjawił, że nie wierzył w wejście Messiego na boisko.

W ostatnim ligowym meczu rozgrywanym na Reyno de Navarra, piłkarze Barcy pojawili się na stadionie zaledwie pięćdziesiąt minut przed rozpoczęciem meczu. Nie zrobiło to wielkiej przeszkody Messiemu, który strzelił dwie bramki, a Barca ostatecznie wygrała 0:3.

Argentyńczyk mierzył się z Osasuną dwunastokrotnie, strzelając im dziesięć bramek. Bilans meczy Barcelony i Osasuny jest zdecydowanie na korzyść Blaugrany – jedenaście triumfów i tylko jeden remis wywalczony przez graczy z Nawarry.

Miejmy nadzieję, że pomimo trochę gorszej formy Leo, w dzisiejszym pojedynku strzeli rywalom kolejne bramki dodatkowo poprawiając swoje statystyki.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273