Paul Pogba: “Chcę wygrywać trofea z Juventusem w najbliższym sezonie”

Młody Francuz w ostatnich tygodniach łączony jest z wieloma zagranicznymi klubami, jednak najczęściej mówi się o transferze do Barcelony. O zmianie drużyny wypowiedział się sam zainteresowany.

W wywiadzie dla włoskiej gazety Tuttosport zawodnik Starej Damy powiedział, że chce skupić się na grze dla Juventusu w sezonie 2015/16 i nie myśli o występach w innych barwach. “Chcę wygrać z Juventusem trofea w przyszłym sezonie, mam głód sukcesu”.

“Słyszałem, że kiedyś mówiono o Barcelonie i innym klubie, PSG. Prawdą jest jednak, że nie rozmawiałem o tym z władzami klubu.”

Zawodnik wypowiedział się także o ostatnim starciu z Dumą Katalonii. “Finał Ligi Mistrzów w Berlinie? Daliśmy z siebie wszystko, powinniśmy być zadowoleni. A jeśli gracz takiej klasy, jak Pirlo, mówi, że kiedyś stanę się jednym z najlepszych, to wielki zaszczyt. Chcę być najlepszym pomocnikiem na świecie. Pogłoski o transferach zawsze będą, to nieodłączna część piłki nożnej.”

Źródło: mundodeportivo.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273