Październikowo-listopadowy numer Barça Flash ujrzał światło dzienne!

Najnowszy numer Barça Flash ujrzał światło dzienne! Wyjątkowe dwumiesięczne wydanie jest naszpikowane publicystyką o FC Barcelonie oraz opakowane w przyjemną dla oka szatę graficzną. Jeśli można jednym zdaniem zarekomendować lekturę magazynu, to tylko jednym zdaniem: tylko dla koneserów!

Październikowo-listopadowy numer to przede wszystkim dwa długie wywiady, na które kibice Barcelony mogli czekać od dawna. Jeden z nich to rozmowa Jakuba Łokietka z Tomaszem Jasiną, komentatorem TVP Sport o jego karierze zawodowej, zawodzie komentatora w Polsce oraz problemach kadrowych FC Barcelony. Drugi, równie ciekawy, to wywiad Adrianny Kmak z Witoldem Millerem – prezesem zarządu FCB Escola Varsovia. Szczere wypowiedzi prezesa nie tylko obalają mity związane z polską szkółką, ale również tłumaczą i opisują życie młodych adeptów futbolu w Polsce.

Poza tym serwowane są teksty o egzaminie dojrzałości Neymara podczas nieobecności Leo Messiego, o problemie z rejestracją Ardy Turana w zastępstwie kontuzjowanego Rafinhii, kłopotach hiszpańskich hegemonów i wiele innych artykułów oraz felietonów.

Kolejne wydanie już w pierwszym tygodniu grudnia. Wystarczy śledzić nasz portal bądź BlogFCB.com, aby nie przegapić następnego odcinka Barça Flash.

DO PRZECZYTANIA ZA DARMO:

Issuu: https://t.co/aOVy2hjiOw

PDF: http://www.blogfcb.com/BarcaFlashPazdziernikListopad2015.pdf